רשת חתולים

רשת חתולים

חתולים הם סקרנים מטבעם. חתולים מטיילים כל היום, מרחרחים ובודקים מקומות חדשים. הטיולים היום יומיים משמשים אותם להתמצאות רחבה ולעיתים לחיפוש מזון. אך במצבים מסוימים, החתולים עלולים להיקלע לאסונות במהלך הטיולים התמימים שלהם. החתול שלכם יכול לטפס למקומות שאתם לא יכולים להגיע אליהם כדי להוריד אותו, או חלילה, הוא עלול ליפול ממקום מאוד גבוה ולהיפצע קשות ובמקרים מסוימים גם למות. אז אתם שואלים את עצמכם איך אפשר להגן על החתול שלי? קיימת אפשרות של הקמת רשת איכותית וחזקה. הרשת מותקנת בכל מקום שבו אתם חוששים שהחתול ינסה לקפוץ ממנו – מרפסת ביתכם, חלונות שונים וכו'. הרשת חייבת להיות מותקנת על ידי איש מקצוע מוסמך בעל ניסיון רב. איש המקצוע צריך להיות מסוגל לעבוד בגובה ולהיות בעל ידע רחב אודות העבודה בגובה, וכמובן בעל ידע על התקנת רשת חתולים בצורה המקצועית והטובה ביותר שתבטיח שמירה על החתול שלכם.

רשת חתולים להרחקת חתולים

במידה ואתם מעוניינים להרחיק חתולים מביתכם קיימות שיטות שונות הניתנות לשימוש ביתי. מדובר ברשת חתולים שמטרתה להרחיק חתולים באמצעים ידידותיים. חשוב לציין שכל פגיעה בבעלי חיים היא אסורה על פי החוק, ויש לנקוט באמצעים המאושרים על פי החוק שיותקנו על ידי איש מקצוע מוסמך. ראשית, קיימת האפשרות של התקנת רשת שמשמיעה לחתולים קולות שהם לא אוהבים לשמוע, מה שיגרום לחתולים להתרחק ולא להתקרב לרשת. רשת שנייה היא הרשת שמשפריצה מים. ידוע שחתולים לא אוהבים מים ואף מפחדים ממים. הרשת תגרום לחתולים לפחד ולא להתקרב. מלבד רשתות מרחיקות, קיימת גם האפשרות של התקנת רשת שמקשה על החתולים לטפס עליה. מטרת הרשת היא לא לפגוע בחתול, ותוך כדי לא לאפשר לו לטפס על הרשת ולחדור למקומות גבוהים. הרשת תהיה שקופה ותותקן על ידי איש מקצוע שיתקין את הרשת בצורה חזקה ויעילה במיוחד.

התקנת רשת לחתולים אצל קלווה הרחקת יונים

פנו אלינו לקבלת מידע נוסף אודות התקנת רשתות חתולים ונעזור לכם להתקין את הרשתות המתאימות ביותר לצרכים שלכם. קלווה הרחקת יונים.

Facebook
WhatsApp
Email
דילוג לתוכן