רשתות לבית

רשתות לבית

התקנת רשתות בבית שלכם מהווה פתרון יעיל וידידותי נגד חרקים ובעלי חיים שיכולים להיכנס אליכם לתוך הבית. באמצעות הגנה על ביתכם בעזרת רשתות לבית תוכלו ליהנות ממספר רב של יתרונות כמו זרימת אוויר נקי לתוך הבית ללא חשש מכניסת יתושים, כניסת אור שמש במהלך שעות היום וכמובן עצירת יתושים וחרקים מעופפים אחרים.

סוגי הרשתות לבית

• הזזה: רשתות הזזה הן רשתות המותקנות על מסילה הקיימת בחלון. התקנת רשת הזזה בחלון חוסכת את הזמן והמאמץ הכרוך בהתקנה מורכבת ומיוחדת של רשת מכיוון שמדובר בחלק המורכב על החלון הקיים ללא קדיחות וחורים מיותרים. במידה ואין מסילה קיימת לצורך התקנת הרשת, ניתן להוסיף מסילה ללא בעיה. רשת זו קלה לניקוי על ידי פירוק והרכבה פשוטים.
• כנף: רשתות כנף מתאימות במיוחד לחלונות בעיתיים כמו חלונות ממ"ד. מכיוון שצריך לשמור על מטרת חלון הממ"ד שיהיה נגיש בזמן מילוט – ניתן לרשת גם אותו על ידי התקנת רשת כנף מיוחדת הניתנת לפתיחה וסגירה בקלות וללא הפרעה.
• גלילה: רשתות גלילה נועדו לרישות חלונות ופתחים בעלי גודל לא סטנדרטי, כמו חלונות ארוכים וצרים. רשתות הגלילה מותקנות מעל החלון הרצוי וניתן לפתוח אותן על ידי משיכה. היתרון ברשתות אלו הוא שהן נשארות נקיות בזמן שהן ללא שימוש ואינן צוברות אבק. ניתן להשיג רשתות גלילה במגוון גדלים וצבעים.
• קבועות: רשתות קבועות מומלצות לשימוש בחלונות ופתחים שהם קטנים מאוד או פתחים שאין אפשרות להתקין בהם רשת אחרת כמו רשת גלילה. רשתות קבועות אינן ניתנות להזזה אך החלפתן קלה ופשוטה.

רשתות לבית – המלצות

כאשר בוחרים רשתות לבית מומלץ לבחור ברשתות שקופות עשויות פחם. רשתות אלו אולי מעט יותר יקרות מסוגי רשתות אחרות אך התמורה שלהן משמעותית וכדאית ביותר. רשתות שקופות בבית מעניקות הגנה טובה מפני חרקים, כניסת אוויר לתוך הבית ברמה מקסימלית – כך שביתכם יישאר מאוורר ונעים במהלך היום. הודות לאריגה דקה וסיבים מיוחדים ממנה הרשת השקופה עשויה תוכלו ליהנות מרמת שקיפות גבוהה ביותר. תוכלו להביט מבעד לחלון בו הרשת מותקנת ללא הרגשה של רשת המפריעה ופוגעת בנוף. קלווה הרחקת יונים.

Facebook
WhatsApp
Email
דילוג לתוכן